MEIST

Oleme väike Eesti firma, kuhu kuulub kuus liiget – kolm neljajalgset ja nende kolm omanikku. Enda e-poe loomise mõte tekkis nüüdseks juba peaaegu kaks aastat tagasi isiklikust vajadusest ja huvist, kuna otsisime enda lemmikutele pidevalt uusi, huvitavaid ja vajalikke tooteid ning kvaliteetset koeratoitu. Usume, et oleme nüüdseks leidnud nii mõndagi põnevat, mida ka teistega jagada!

Kuna alati on põnev lugeda, kes mõne uue projekti või konto taga peidus on, siis anname väikese ülevaate, kes meil siin tegutsevad. Nagu eelnevalt mainitud, siis on meil tiimis kolm neljajalgset, kes töötavad kvaliteedikontrollina. Meie tiimi kuuluvad kuldsed retriiverid Bruno ja Milo ning shiba inu Ulf. Arvestades, et me firma ning e-poe loomise plaan saigi neist alguse, siis on vaid õiglane anda neist väike ülevaade.

ULF on 3-aastane shiba, kes tahab oma rõõmu ja armastust terve maailmaga jagada. Ta on väga seltskondlik ning alati valmis uuteks seiklusteks. Ulf käib agility trennis ja talle väga meeldib joosta, hüpata ja turnida – tema uudishimul ei ole piire. Nagu shibadele kombeks, siis ka temas peitub kavalust ning veidi isepäisust. Ta on koer, kes teab, mida elult soovib.

BRUNO on 5-aastane truu ja hella südamega kuldne retriiver, kes naudib omanikuga aja veetmist ning eriti kõiki tegevusi, kus on võimalik preemiaks teenida maius. Bruno käib kuulekuse ja retriiverite tõuomaste katsete trennides ning on osalenud mitmetel võistlustel. Sel kevadel läbis ta edukalt retriiverite tõukatse saagiga. Bruno kõige olulisem töö on aga olla hüpokoer ehk diabeedi abikoer. Teda on õpetatud tuvastama oma peremehe madalat veresuhkrutaset lõhna järgi ning sellest omanikule märku andma. Samuti oskab ta omanikule tuua vajaliku toidu või joogi veresuhkrutaseme tõstmiseks.

MILO on 2-aastane kuldne retriiver, kelle rõõmsameelsus ja särtsakus nakatab kohe. Ta on täis aktiivsust, kohaneb kiiresti ning valmis kõigis tegevustes kaasa lööma. Milo on enda lühikese elu jooksul jõudnud osaleda mitmetel kuulekuse võistlustel, läbida retriiverite tõukatse saagiga ning koguda hulganisti tiitleid näitustelt. Üle kõige naudib ta looduses matkamist koos mõnusa karastava ujumisega ning erinevates trennides käimist. Puhkehetkel aga meeldib talle pugeda diivanil kaissu ning asetada enda pea omaniku sülle, kus paide saatel mõnusasse unne suikuda.

Lisaks lemmikutele kuuluvad meie ettevõttesse ka kolm nende omanikku – Brigitta, Rait ja Kristi. Nagu väikeses firmas tavaks, siis nende kanda jääb kõik muu alates toodete valikust kuni nende väljasaatmiseni. Kuna kõik e-poodi jõudnud tooted on valitud hoolega ning enda ja lähedaste lemmikute heakskiidu saanud, siis võib julgelt küsida nõu ja abi valiku tegemisel!

Oleme siiralt tänulikud kõigile, kes meie väikest ettevõtet toetavad ning meile tagasisidet jagavad! Vaid koos teie kõigi abiga, saame veelgi enda tootevalikut suurendada ja pakkuda just teie lemmikutele vajalikke tooteid!

Meist | Sniffy - Parima sõbra heaks

ULF
Kvaliteedikontroll

Meist | Sniffy - Parima sõbra heaks

MILO
Kvaliteedikontroll

Meist | Sniffy - Parima sõbra heaks

BRUNO
Kvaliteedikontroll