Sana õhkkuivatatud toit putukatega

29,99 
25,49 

Sis. 22% KM
(29,99  / 1kg)
Tarneaeg: 2-3 tööpäeva

Sanadog putukatega kuivtoit sisaldab keskmisest tunduvalt suuremat kogust proteiiniallikat (putuka sisaldus 60%). Toit on valmistatud õrna õhkkuivatuse teel, mille abil säilivad kõik koostisosades olevad toitained. See omakorda aitab kaasa parema seedimise, tervema naha ja puhtamate hammaste saavutamisele. Toidu värskena hoidmiseks on pakendid soonsulguriga taassuletavad.

Monoproteiini ja kvaliteetsete koostisosade tõttu ideaalne allergiate ja talumatuste korral!

Hoiatus: Pakendi esiküljel olev teave 80% putukasisalduse kohta on ekslik ning tuleneb asjaolust, et tootja muutis hiljuti toidu retsepti, kuid pakendi kujundus jäi ekslikult muutmata. Seetõttu palume juhinduda pakendi tagaküljel näidatud koostisest!

Sanadog putukatega kuivtoit on suurepäraseks alternatiiviks traditsioonilisele lihapõhisele koeratoidule. Sanadog putukatega kuivtoit sisaldab keskmisest tunduvalt suuremat kogust proteiiniallikat (putuka sisaldus 60%). Sanadogi toodetud kuivtoidud on õrnalt õhkkuivatatud, mistõttu säilivad kõikide koostisosade toitained. Arvestades, et toidu tootmisel kasutatakse inimesele mõeldud toidu kvaliteediga koostisosasid, on kõik Sanadogi tooted kõrge kvaliteediga. See omakorda aitab kaasa parema seedimise, tervema naha ja puhtamate hammaste saavutamisele.

Tegemist on monoproteiinse toiduga ehk loomse valguallikana on kasutatud ainult kärbseid. Seejuures on toit teravilja- ja suhkruvaba ning sellesse pole lisatud tarbetuid täiteaineid ega kunstlikke vitamiinilisandeid.

Sööda tüüp: täissööt

Koostis: hermetia illucens (ogakärblaste sugukonda kuuluv kärbes) 60%, maguskartul 10%, porgand 10%, hernes 6,5%, peet 5%, õun 4%, brokoli 3%, kibuvits 0,5%, vetika lubi 0,5%, mustikas 0,2%, õllepärm 0,2%, merevetikajahu 0,1%.

Hoiatus: Pakendi esiküljel olev teave 80% putukasisalduse kohta on ekslik ning tuleneb asjaolust, et tootja muutis hiljuti toidu retsepti, kuid pakendi kujundus jäi ekslikult muutmata. Seetõttu palume juhinduda pakendi tagaküljel näidatud koostisest!

Analüütilised komponendid: valk 53%, toorrasv 18%, niiskus 9%, toortuhk 5%, kiudained 2%.
Säilitamine: Toit on pakendatud taassuletavasse pakendisse. Toidu mahlasuse säilimiseks on oluline sulgeda pakend pärast kasutamist. Hoida jahedas ja kuivas kohas, eemal päikesevalgusest. Toidu säilivuse pikkust mõjutavad toidu säilitamistingimused. Avatud paki sisu soovitame tarbida hiljemalt 8 nädala jooksul pärast paki avamist.
Söötmine: Sobib lemmikule alates 12 nädala vanusest. Söömise kõrvale pakkuda lemmikule kindlasti puhast vett!

Söötmise soovituslik kogus päeva kohta: 

  • kuni 8 kuu vanune kutsikas – 3-4% kehakaalust päevas
  • kuni 15 kg kaaluv koer – 1-1,5% kehakaalust päevas
  • üle 15 kg kaaluv koer – 1-1,5% kehakaalust päevas

Näide: 20 kg kaaluva koera soovituslik päevane toidukogus on minimaalselt 200 grammi. Soovituslikud toidukogused on arvutatud normaalselt aktiivsete ja tervete koerte põhjal. Individuaalsed vajadused võivad erineda sõltuvalt koera eritunnustest.

Toidu vahetamine: Toiduvahetus sõltub sageli konkreetsest koerast. Mõned koerad taluvad toiduvahetust kiiresti ja probleemideta, samas kui teised vajavad uue toiduga harjumiseks veidi rohkem aega. Reeglina tuleks toidu vahetamisel arvestada üleminekuperioodiga, mis on vähemalt 7 päeva pikkune. Asendage järk-järgult veidi rohkem uut toitu vana toiduga, kuni umbes 1 nädala kuni 10 päeva pärast söödate ainult uut toitu.
Tootja: Sanadog GmbH

Teile võib ka meeldida

3,10 54,00 
4,10 
3,99 
Kasutame oma veebilehel küpsiseid. Meie veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Teil on igal hetkel võimalik küpsiste ja veebilehitseja seadeid muuta.