Ofrieda vegan närimismaiused Held Vom Feld

6,70 

Sis. 22% KM
(26,80  / 1kg)

Ofrieda vegan närimismaiused pakuvad teie koerale tegevust, teevad ta õnnelikuks ja aitavad hoolt kanda tema hammaste tervise eest. Maiused ei sisalda loomseid koostisosi, mistõttu sobivad suurepäraselt ka muidu loomsete toodete vastu tundlikele ja allergilistele koertele.

Ofrieda vegan närimismaiused pakuvad teie koerale tegevust, teevad ta õnnelikuks ja aitavad hoolt kanda tema hammaste tervise eest. Maiused ei sisalda loomseid koostisosi, mistõttu sobivad suurepäraselt ka muidu loomsete toodete vastu tundlikele ja allergilistele koertele. Koostises olevad kartul, kõrvits ja porgand annavad maiustele vastupandamatu maitse ning tselluloos võib aidata takistada hambakivi teket. Seega on Ofrieda närimismaiused suurepäraseks viisiks oma koera premeerimiseks, samal ajal toetades tema tervist!

Söötmine: sobib söötmiseks täiskasvanud koertele kõigist tõugudest. Söötmise soovituslik maksimaalne kogus päeva kohta: kuni 5kg kaaluv koer – 1 tk; kuni 10kg kaaluv koer – 1,5tk; kuni 20kg kaaluv koer – 3,5tk; kuni 35 kg kaaluv koer – 4,5tk. Söötke närimiskeppe ükshaaval või väikestes kogustes ja pakkuge koerale piisavalt joogivett. Jälgida oma koera närimise ajal!

Sööda tüüp: täiendsööt
Koostis: kartulijahu 40%, glütseriin, tapiokijahu, tselluloosipulber, pärm, kõrvitsapulber 0,5%, porgandipulber 0,5%, rapsiõli
Analüütilised komponendid: toorvalk 7%, toorrasv 1,5%, toorkiud 5,5%, toortuhk 3,0%, niiskus 16%
Puriinisisaldus: 33 mg / 100 g; kusihappe ekvivalendid kokku: 80 mg / 100 g; mõõtmismeetod: HPLC-MS/MS
Lisandid: säilitusaine
Kogus: 120g
Parim enne: vaata pakendilt
Säilitamine: hoiustada avamata pakendit jahedas ja kuivas kohas toatemperatuuril. Avatud pakendist sööta pulgad soovituslikult mõne päeva jooksul.
Tootja: Futterzeit GmbH

Teile võib ka meeldida

-15%
60,99 
51,84 
5,00 
3,10 54,00 
4,10 
Kasutame oma veebilehel küpsiseid. Meie veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Teil on igal hetkel võimalik küpsiste ja veebilehitseja seadeid muuta.