Ofrieda putukatega maiused Patentrezept

6,70 

Sis. 22% KM
(26,80  / 1kg)

Ofrieda on võtnud eesmärgiks pakkuda lihale alternatiivset valguallikat ning on valinud selleks putukad. Putukad ei ole mitte ainult kvaliteetseks valguallikaks, vaid ka tõeline maiuspala, kui neid õigesti valmistada. 

Monoproteiini ja kvaliteetsete koostisosade tõttu ideaalne allergiate ja talumatuste korral!

Ofrieda on võtnud eesmärgiks pakkuda lihale alternatiivset valguallikat ning on valinud selleks putukad. Putukad ei ole mitte ainult kvaliteetse valgu allikas, vaid ka tõeline maiuspala, kui neid õigesti valmistada. Toidu valmistamisel on kasutatud putukaid, kelle häid kasvatustingimusi on tootja käinud putukafarmides üle vaatamas. Toidus on lisaks putukatele vaid kaks koostisosa, mis teeb selle eriti sobivaks tundliku seedimisega koertele.

Söötmine: sobib toiduks igas vanuses ja tõugudest koertele. Putukad annavad meie pehmele suupistetele pähklinoodi, mida paljud koerad peavad väga maitsvaks. Söötke pehmeid maiuseid ükshaaval või väikestes kogustes ja pakkuge piisavalt joogivett. Maiuseid saab hõlpsasti jupitada, et treeningu ajal saaks sööta väiksemaid koguseid.

Sööda tüüp: täiendsööt
Koostis: bataat, Hermetia Illucens (ogakärblaste sugukonda kuuluv kärbes) 25%, taimne glütseriin
Analüütilised komponendid: toorvalk 21,9%, toorrasv 2,2%, toorkiud 0,7%, toortuhk 3,2%, niiskus 24%
Söödalisandid: kaaliumsorbaat
Energiasisaldus: 287 kcal/100g
Kogus: 150g
Parim enne: vaata pakendilt
Säilitamine: hoiustada avamata pakendit jahedas ja kuivas kohas toatemperatuuril. Avatud pakend sulgeda, et pikendada maiuste säilivusaega.
Tootja: Futterzeit GmbH

Teile võib ka meeldida

2,79 43,99 
5,00 
5,40 
3,10 44,51 
Kasutame oma veebilehel küpsiseid. Meie veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Teil on igal hetkel võimalik küpsiste ja veebilehitseja seadeid muuta.