Kuidas valime e-poodi kaupa?

Enda e-poe loomise mõte tekkis nüüdseks juba peaaegu kaks aastat tagasi. Alguses tundus see suure unistusena, sest meie väikeses Eestis on juba mitmeid suure valikuga loomapoode, millega väikeste alustajatena konkureerida on raske. Kui isiklikust vajadusest ja huvist otsime enda lemmikutele siiski pidevalt välismaalt  tooteid saime kinnitust – uutele brändidele on turgu küll!

Samuti sai üsna kiiresti selgeks, et Eesti turul on küll palju erinevaid koerele mõeldud kuivtoite, konserve ja maiuseid, kuid paljudel toodetel on lihasisaldus madal ning väga väike või peaaegu lausa olematu valik on neist toitudest monoproteiiniga. Arvestades, kui palju on tundliku seedimisega koeri, siis oli meie jaoks oluline leida lahendus ka sellele murekohale.

Kõigi toodete valiku puhul lähtume põhimõttest, kas me ise ostaksime ja kasutaksime. Seadsime endale eesmärgiks leida uusi, põnevaid ja kvaliteetseid tooteid ning koostööpartnereid, kelle kaupa Eesti turul veel eriti ei leia. Meie e-pood ja kaubavalik on pidevalt arenev nagu me ise koeraomanikena. Tahame enda e-poes tuua teieni tooted,  mis meie ja lähedaste lemmikutest koosnev kvaliteedikontroll on heaks kiitnud. Me ei hoia enda laos suures koguses tooteid, mida iga hinnaga ostjatele maha müüa. Oleme võtnud endale sihiks eelistada kvaliteeti ning olla tulla vastu meie klientide soovidele ja vajadustele.

Kui tunnete Eesti kaubavalikus puudust teatud lemmikloomatoodetest või olete märganud mõnda brändi, kelle kaubavalik meil veel esindatud ei ole, siis andke julgelt teada ja proovime soovitusi kaubavalikul arvesse võtta!

30,50 
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Välja müüdud
13,49 
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
16,79 
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Kasutame oma veebilehel küpsiseid. Meie veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Teil on igal hetkel võimalik küpsiste ja veebilehitseja seadeid muuta.