Sana õhkkuivatatud toit kanalihaga

24,99 

Sis. 22% KM
(24,99  / 1kg)

Sanadog kanalihaga kuivtoit sisaldab keskmisest tunduvalt suuremat kogust liha (sisaldus 80%). Inimesele mõeldud toidu kvaliteediga koostisosad muudavad Sanadogi koeratoidu kõrgelt kvaliteetseks. Toit on valmistatud õrna õhkkuivatuse teel, mille abil säilivad kõik koostisosades olevad toitained. See omakorda aitab kaasa parema seedimise, tervema naha ja puhtamate hammaste saavutamisele. Toidu värskena hoidmiseks on pakendid soonsulguriga taassuletavad.

Monoproteiini ja kvaliteetsete koostisosade tõttu ideaalne allergiate ja talumatuste korral!

Sanadog on võtnud eesmärgiks pakkuda kuivtoitu, mis on mugavaks alternatiiviks koera toitmisele traditsioonilise toortoiduga. Toortoidu väärlise kuivtoidu loomisega on Sanadog vabastanud paljud koeraomanikud toortoidu ladustamise ja sulatamisega seotud probleemidest, suutes siiski pakkuda koerale samaväärselt kvaliteetset toitu. Sanadogi toodetud kuivtoidud on õrnalt õhkkuivatatud, mistõttu säilivad kõikide koostisosade toitained. Arvestades, et toidu tootmisel kasutatakse inimesele mõeldud toidu kvaliteediga koostisosasid, on kõik Sanadogi tooted kõrge kvaliteediga. 

Sanadogi toit on väga kõrge lihasisalduse (80% kanalihast) ja kvaliteetsete koostisosadega, mistõttu sobib toit kõikidele tõugudele ning ka lemmikutele, kellel esineb allergiaid või talumatusi. Tegemist on monoproteiinse toiduga ehk loomse valguallikana on kasutatud ainult kanaliha. Seejuures on toit teravilja- ja suhkruvaba ning sellesse pole lisatud tarbetuid täiteaineid ega kunstlikke vitamiinilisandeid.

Sööda tüüp: täissööt

Koostis: kana 80% (liha 47%, kaelad 20%, süda 5%, pugu 5%, maks 3%), porgand 5%, hernes 5%, õun 3,5%, kõrvits 3%, lõheõli 2%, kibuvits 0,5%, vetikas 0,5%, mustikas 0,2%, õllepärm 0,2%, vetikajahu 0,1%.
Analüütilised komponendid: valk 42%, toorrasv 27,5%, niiskus 8%, toortuhk 6,2%, kiudained 2,4%.
Säilitamine: Toit on pakendatud taassuletavasse pakendisse. Toidu mahlasuse säilimiseks on oluline sulgeda pakend pärast kasutamist. Hoida jahedas ja kuivas kohas, eemal päikesevalgusest. Toidu säilivuse pikkust mõjutavad toidu säilitamistingimused. Avatud paki sisu soovitame tarbida hiljemalt 8 nädala jooksul pärast paki avamist.
Söötmine: Sobib lemmikule alates 12 nädala vanusest. Söömise kõrvale pakkuda lemmikule kindlasti puhast vett!

Söötmise soovituslik kogus päeva kohta: 

  • kuni 8 kuu vanune kutsikas – 3-4% kehakaalust päevas
  • kuni 15 kg kaaluv koer – 1-1,5% kehakaalust päevas
  • üle 15 kg kaaluv koer – 1-1,5% kehakaalust päevas

Näide: 20 kg kaaluva koera soovituslik päevane toidukogus on minimaalselt 200 grammi. Soovituslikud toidukogused on arvutatud normaalselt aktiivsete ja tervete koerte põhjal. Individuaalsed vajadused võivad erineda sõltuvalt koera eritunnustest.
Toidu vahetamine: Toiduvahetus sõltub sageli konkreetsest koerast. Mõned koerad taluvad toiduvahetust kiiresti ja probleemideta, samas kui teised vajavad uue toiduga harjumiseks veidi rohkem aega. Reeglina tuleks toidu vahetamisel arvestada üleminekuperioodiga, mis on vähemalt 7 päeva pikkune. Asendage järk-järgult veidi rohkem uut toitu vana toiduga, kuni umbes 1 nädala kuni 10 päeva pärast söödate ainult uut toitu.
Tootja: Sanadog GmbH

Teile võib ka meeldida

5,00 
3,99 
4,50 
Kasutame oma veebilehel küpsiseid. Meie veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Teil on igal hetkel võimalik küpsiste ja veebilehitseja seadeid muuta.